Blog Roku 2013

Styczeń 31 | w Inne | przez | 16 Comments

Blog Roku 2013

Blog Roku 2013 to taka impreza, gdzie masa blogerów przestaje na chwilę blogować, by przez tydzień namawiać wszystkich do smsów wysyłania. I my nie jesteśmy wyjątkiem. A po co to robimy? Dla kasy, dla sławy, dla połechtania własnego ego, dla tych wszystkich gratulacji i oklasków. Ale przede wszystkim by wygrać voucher na podróż marzeń do Zakopanego do pięciogwiazdkowego hotelu.

Do tego dochodzi ten nasz nieunikniony powrót. Bo tak sobie pomyśleliśmy… idziemy na rozmowę o pracę, a pracodawca do nas:  Ale zaraz, zaraz wy tu sobie bimbaliście przez cztery lata i dopiero teraz pracować się zachciało. A my na to wtedy dopowiemy: Ależ kochany, najdroższy, najmilszy i mamy nadzieję nasz przyszły pracodawco, my nie bimbaliśmy, my bloga prowadziliśmy, mało tego nawet konkurs wygraliśmy.

Ale spoko, jak nie wyślecie smsa, to też sobie poradzimy. Na bezrobotne pójdziemy, namiot w Nowym Porcie rozbijemy i jakoś też przeżyjemy.

A tak na poważnie, to sms kosztuje 1,23zł, a cała kasa z smsów przeznaczona zostanie dla osieroconych dzieciaków z łódzkiego hospicjum.

I dzięki wielkie za każdego smsa, którego wysłaliście ze swojego telefonu… telefonu babci, cioci i kolegi z pracy.

Przy okazji całego zamieszania mamy niezły ubaw i mamy nadzieję, że Wy też się uśmiechniecie. Zapraszamy na seans.

 Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij tu i zapisz się do newslettera! 1. chociaż jestem baaardzo świeżym czytelnikiem 🙂 to uważam że zasłużyliście 🙂 głos oddany 🙂

 2. Marzena Tomaszewska via Facebook pisze:

  Wysłane, potwierdzone. Powodzenia!!

 3. Kinga Deneka via Facebook pisze:

  Glos oddany. Powodzenia! 🙂

 4. Gosia z Zieleniaka :) pisze:

  Madzia po znajomości i za odwagę spełniania marzeń – głos poszedł

 5. poszły 2 😉 1 dla Magdy 2 dla Tomka 😉

 6. Ola pisze:

  Ja dopiero kilka dni temu trafiłam na Waszego bloga, ale że jesteście moją największą inspiracją ostatnich dni (a blogów podróżniczych śledzę całe mnóstwo) to sms został wysłany jeszcze wczoraj 🙂 Powodzenia! (i w konkursie, i w dalszej wyprawie…)

 7. poszło! wygrajcie, bo jesteście wielką inspiracją i jesteście super! 😀

 8. Kurcze, LUDZISKA Dzięki Wielkie! Wszystkie nagrody onetu razem wzięte, radości takiej nie dają jak Wasze głosy i komentarze!

 9. Grażyna B. pisze:

  Życzę powodzenia i dalej śledzę 🙂

 10. Mistica Agu via Facebook pisze:

  i ode mnie – urzekliście mnie:)

 11. Jesteście po prostu genialni, bez dwóch zdań, heh! Zrobiliśmy sobie totalną antyreklamę w konkursie BLOG ROKU, ale mogliśmy się powstrzymać przed udostępnieniem Waszego filmiku. Trzymamy mocno za Was kciuki- jesteście kapitalni 🙂 Pozdrawiamy z Australii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top
Translate »