Co nam przyniesie nowy rok?

Styczeń 1 | w Chiny | przez | 7 Comments

Chiny_PC220108 kopia
W ostatni dzień starego roku pędziliśmy przez góry (trochę się zagalopowałem, wdrapywaliśmy się raczej z zawrotną prędkością 6km/h), żeby w większej mieścinie dorwać hotel z Internetem. Chcieliśmy odpalić Skypa, złożyć życzenia rodzince. Skończyło się na tym, że po przejechanych 75km sił wystarczyło nam tylko na zjedzenie zupy z pierogami i doczłapanie się do hotelu. Wysłaliśmy smsy do familii i poszliśmy spać o 20:00 i tylko huk petard tuż za oknem dał nam znać, że to już 2014. Daliśmy sobie buziaka, włożyliśmy zatyczki w uszy i przekręciliśmy się na drugi bok.
Nie znaczy to, że tym nowym rokiem nie jesteśmy podekscytowani, wprost przeciwnie. 2014 to rok naszego powrotu do domu. TAK! Po 4 latach błąkania się po świecie wracamy. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy. Zanim jednak dojedziemy na rowerach do Gdańska, czeka nas jeszcze kilka przygód. Będziemy nadal próbowali dogadać się z Chińczykiem, co często łatwe nie jest. Spojrzymy na świat z góry błąkając się po Himalajach, gdzie, miejmy nadzieje, dotrzemy do znanego nam tylko z książek Królestwa Mustangu. Zobaczymy też, co pamiętamy z lekcji rosyjskiego z podstawówki pedałując przez Azję Centralną.
Musimy się też przyznać, że w 2014 rok wchodzimy cholernie szczęśliwi. Gdy patrzymy za siebie gęby nam się uśmiechają. I to czego chcielibyśmy Wam życzyć, to by podobnie jak nam Wasze marzenia niegdyś abstrakcyjne zmieniały się w realne plany.

 Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij tu i zapisz się do newslettera! 1. kanoklik pisze:

  Wspaniałego 2014 roku życzę !!! Dużo pozytywnej energii i wielu fascynujących podróży 🙂

 2. Kasik pisze:

  Kochani! Najlepszego w nowym roku! plaskich podjazdow, super wytrzymalych detek i posladkow z zelaza. caluje was mocno!

 3. Przemek pisze:

  Trafiłem przez przypadek… Podziwiam, zazdroszczę i bardzo dobrze życzę!!! Jesteście inspiracją ! 🙂

 4. Grzegorz Orioński pisze:

  Bardzo podobają mi się Twoje wpisy. Pozwoliłem sobie na dodanie Twojego bloga do mojej listy najlepszych blogów wakacyjnych agregator-blogow-wakacyjnych. blogspot.com/. Dzięki temu, Twoje bloga też znajdą o wiele łatwiej inni czytelnicy. Pozdrawiam Grzesiek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top
Translate »