Konkurs fotograficzny „Polska z2strony”

Styczeń 24 | w Inne | przez | 1 Comment

konkurs

Od ponad 3 lat staramy się pokazywać świat od zaplecza, niekoniecznie z pozycji turysty wędrującego utartymi ścieżkami, chociaż czasami i my nimi podążamy. Szukamy miejsc mało popularnych, co czasami nie jest łatwe, ale to na nich najbardziej nam zależy.

Teraz Wasza kolej! Pokażcie nam Polskę z drugiej strony. Polskę, do której chce się tęsknić. Polskę, o której nie usłyszymy w radio, o której nie przeczytamy w internetowych newsach. Chcemy zobaczyć Waszą Polskę. Pokażcie nam miejsca, do których po powrocie koniecznie musimy pojechać. Przedstawcie nam ludzi, których koniecznie musimy poznać.

NAGRODA!!!

Autorzy dwóch najlepszych  prac wezmą udział w warsztatach fotograficznych poprowadzonych przez Dyrektora Artystycznego National Geographic Polska – Wojciecha Franusa, które odbędą się 22 lutego w Warszawie.

Jesteście pewnie ciekawi skąd taka wyjątkowa nagroda. Otóż sami wcześniej zostaliśmy laureatami konkursu organizowanego przez National Geographic Traveler oraz firmę ERV, o którym wspominaliśmy w poprzednim wpisie. A że my teraz pedałujemy po chińskich górkach i w Polsce zawitamy dopiero pod koniec roku, za zgodą organizatorów, z ogromną przyjemnością Wam tę nagrodę odstąpimy.

I JESZCZE SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Zdjęcia zatytułowane imię_nazwisko.jpg, nie większe niż 2MB wysyłajcie na nasz adres e-mail [email protected]  w temacie wpisując „Polska z2strony”

W treści e-maila wpisując swoje imię i nazwisko oraz gdzie zdjęcie zostało zrobione.

Jedna osoba może przesłać maksymalnie 3 zdjęcia swojego autorstwa.

Zdjęcia wysyłajcie do 31.01.2014r.

Wyniki ogłosimy na naszym facebook’owym fanpage’u  02.02.2014r.

POWODZENIA!!!

KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!

Wielkie dzięki za wszystkie nadesłane prace. Piękny kawałek Polski nam zaserwowaliście. Niestety tylko dwa zdjęcia mogliśmy nagrodzić. Na Warsztaty Fotograficzne National Geographic wybiorą się:

Elwira Kruszelnicka za zdjęcie z Gdyni
Elwira Kruszelnicka - Gdynia

Wiktor Chrzanowski za zdjęcie „Galop na oranisku w okolicy Tuchowa w Małopolsce”

Wiktor Chrzanowski - galop na oranisku w okolicy Tuchowa w Małopolsce
Serdecznie gratulujemy!

 Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij tu i zapisz się do newslettera!  1. Edyta pisze:

    Czytam waszego bloga od wczoraj. Od tyłu. Dotarłam do tego wpisu i zaraz chyba wrócę na początek żeby iść już wg kolejności, ale najpierw chcę napisać, że blog jest przefantastyczny. Świetnie piszecie, nie wiem czy umiem powiedzieć czyj styl podoba mi się bardziej, oba są super. A do tego te zdjęcia! Genialne! Szkoda tylko, że już wróciliście. Ja na szczęście mam jeszcze większą część waszej przygody przed sobą 🙂 Pozdrawiam serdecznie i dużo zdrówka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top
Translate »