ŚWIAT – Autostopem przez życie

Maj 21 | w książki, polecamy Azja, polecamy Świat | przez | 3 Comments

„Autostopem przez życie” Przemysław Skokowski

Będę chwalił, będę pisał, że super, że polecam, że przeczytać trzeba koniecznie. I nie tylko dlatego, że Przemka znamy, lubimy, że rozdział „Spotkanie w Bagan” jest właśnie o nas.

„Autostopem przez życie” to takie szczere gadanie, opowiadanie kolegi, który siedzi z Tobą na jednej kanapie i dzieli się z Tobą historią swojej podróży. Z każdym akapitem kolegę, kumpla lubisz coraz bardziej. Nie próbuje robić z siebie bohatera, choć jest bohaterem. Nie mówi Tobie, że jest super, nie chwali się z zadartym nosem jak to ludziskom pomaga, choć wielkie ma serducho i zrobił naprawdę dużo.

To 428 stron opowieści o autostopowej podróży Przemka z Polski do Birmy. Opowieść o projekcie „Pocztówka z Europy” i dzieciakach do których te kartki trafiały. To przygody, od których jeży Ci się włos na głowie przeplatane nudą godzin czekania na kolejne podwózki. Wiele niezwykłych miejsc i jeszcze bardziej niezwykłych ludzi. A przede wszystkim to 428 stron o chłopaku z Gdańska, który ruszył dupsko żeby zrobić coś dobrego.

Więcej takich książek chcemy czytać, więcej takich ludzi chcemy spotykać.

 Nie chcesz przegapić żadnego wpisu? Kliknij tu i zapisz się do newslettera! 1. Sebastian Kołpak via Facebook pisze:

  Już w drodze 🙂

 2. Marcin Tymiński via Facebook pisze:

  czekam na waszą książkę np pod tytułem: „Jak przypadkiem zwiedziliśmy kawał świata”

 3. HikingTours pisze:

  Już niejako na marginesie chciałbym dodać że Przemek jest świetnym mówcą i ten kto się zdecyduje na udział w jego spotkaniach autorskich na pewno nie będzie się nudził.
  Pzdr

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Scroll to top
Translate »